Kas dabar?

Šis vadovėlis tikriausiai sustiprino jūsų norą naudoti Python’ą — jūs tikriausiai nekantraujate panaudoti Python’ą realių pasaulio problemų sprendime. Kur jūs turėtumėte eiti, kad išmoktumėte daugiau?

Šis vadovėlis yra Python’o dokumentacijos dalis. Kai kurie kiti dokumentai esantys joje yra:

  • Python Library Reference

    Jūs turite naršyti šį vadovą, kuris pilnai (nors ir glaustai) aprašo tipus, funkcijas ir standartinės bibliotekos modulius. Standartinė Python’o distribucijoje yra daug papildomo kodo. Čia rasite modulių skirtų skaityti Unix’ines pašto dėžutes, gauti dokumentus naudojantis HTTP, generuoti atsitiktinius skaičius, analizuoti komandinę eilutę, rašyti CGI programas, suspausti duomenis ir atlikti kitas užduotis. Jei tiesiog peržvelgsite Library Reference dokumentą turėsite susidarę bendrą įspūdį, ką galima padaryti.

  • Installing Python Modules paaiškina kaip įdiegti išorinius modulius parašytus kitų Python’o naudotojų.

  • Python Reference Manual: detalus Python’o sintaksės ir semantikos išaiškinimas. Jis sunkiai skaitomas, bet čia rasite naudingos informacijos apie pačią kalbą.

Daugiau Python’o resursų:

  • http://www.python.org: pagrindinis Python’o tinklapis. Jame rasite kodą, dokumentacija ir nuorodų į kitųs su Python’u susijusius tinklapius.

  • http://docs.python.org: greitai pasiekiama Python’o dokumentacija.

  • http://pypi.python.org: Python Package Index (seniau dar vadinosi Cheese Shop) yra naudotojų sukurtų Python’o modulių indeksas, kuriuos galima parsisiųsti. Kai tik pradėsite leisti kodą, jūs galėsite užsiregistruoti čia, kad kiti galėtų jį rasti.

  • http://aspn.activestate.com/ASPN/Python/Cookbook/: The Python Cookbook yra kodo pavyzdžių kolekcija, didesni moduliai ir naudingi skriptai. Geresni pavyzdžiai yra surinkti ir išleisti kaip knyga pavadinimu Python Cookbook (O’Reilly & Associates, ISBN 0-596-00797-3.)

Apie su Python’u susijusias problemas ir iškilusius klausimus galite rašyti į naujienų grupę comp.lang.python arba siųsti juos į el. konferenciją python-list@python.org. Naujienų grupė ir el. konferencija yra susietos, todėl jei žinutę siųsite į vieną iš jų, tai ji bus automatiškai persiunčiama į kitą. Prieš klausdami galite pasitikrinti Frequently Asked Questions (Dažniausiai Užduodami Klausimai). El. konferencijos archyvą galima rasti http://mail.python.org/pipermail/.